• BohaterOn

• Udział w Akcji Bohateron w Twojej szkole.

• Październikowe dary jesieni

•  październiku przedszkolaki realizowały tematykę o
          warzywach i owocach. Zebrane dary zostały przekazane
          do sąsiadującej restauracji Maciejowa Chata.

• DZIEŃ DYNI W PRZEDSZKOLU

• 31 października w grupie 3-4-latków obchodziliśmy Dzień Dyni. Była to okazja do wspólnej zabawy przedszkolaków pełnej pomarańczowego koloru oraz rozwijających, kreatywnych  działań.

• Światowy Dzień Chleba

• 16  października obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chleba. Dzieci  poznały etapy produkcji chleba , zapoznały się z różnymi rodzajami pieczywa, poznały składniki potrzebne do ich przygotowania  oraz uświadomiły sobie, że chleb jest wynikiem pracy wielu ludzi. Przedszkolaki wysłuchały wiersz Bogusława Szuta „Pieczywo”, bawiły się przy piosence „Mało nas do pieczenia chleba”. Na zakończenie zajęć wszyscy degustowaliśmy smakołyki zakupione w  piekarni oraz upieczone przez rodziców, z pysznym masełkiem oraz domowymi dżemami z naszej przedszkolnej spiżarni.

• Wrzesień

• W oddziale przedszkolnym 3-4 latków.